Neshopnost moderátorů televize nova a video F1 sezóny 2008

Jako velký fanoušek formulý jsem viděl každý díl. Ten poslední jsem si nemohl také nechat ujít protože jsem věděl, že jde o všechno. Dlouho jsem neviděl tak úžasný závod a závěr sezóny jako byl tento. Napínavý a fascinující závěr kdy Vettel předjel Hamiltona a ten spadl na 6 místo kde by přišel o mistra světa. Jediné co mě hodně zklamalo byli jak jinak komentáři televize nova. Nevím jestli to je jejich neshopnost ale tvrdit 2minuty, že Massa je mistr světa když bylo vidět jak Glock byl předjen a byl velmi pomalý protože nepřezul na mokré pneu. Ale to nebyl pouze tento závod, moderátoři televize nova jsou zkrátka neshopný. Proto jsem se po každém závodě díval na formule znova ale tentokrát na anglickou televizi, protože poslouchat excesy moderátorů tv nova to už bych znovu nemusel vydržet.
Doufám, že příští sezónu bude působit na moderátorským křesle někdo schopnější a professionálnější než tomu bylo doposud.

Po minulé sezóně kdy vládla ve formuly korupce byla sezóna 2008 velmi úspěšná. Zde je ke shlédnutí sestřih celé sezóny.

3 odpovědi na “Neshopnost moderátorů televize nova a video F1 sezóny 2008”

 1. Z opakovaných záběrů to předjetí Glocka bylo vidět krásně, ale v těch posledních sekundách sezóny to prostě všichni přehlídli. Motalo se tam totiž spoustu vozů o kolo zpět. Dokonce i v boxech Ferrari začali jásat, předčasně.

  Jinak co se komentátorů týká, tak Richtr je oproti Horákovi (který moderoval loni) úplná extratřída a Turek je taky v pohodě, je vidět, že je se vyzná.

 2. No já jsem teda viděl Glocka hned ale jak to bylo napínavé a dramatické tak se vůbec nedivím, že ho přehlédli. No byl tam i Kubica, kterej byl o kolo zpět, bylo hodně nepřehledné.

  Souhlasím i s tebou, že Richtr je mnohem lepší. Ale Turek mi přijde, že by se měl ještě více učit aby potom netvrdil něco co není pravda. Ale není špatný. Co začínal tak pokročil už hodně vpřed a doufám, že bude pokračovat.

  Ale jinak to byla moc povedená sezona a hlavně dramatická. Jsem zvědavej jaká bude příští, když vidím všechny ty změny :)

 3. Rozhodne radšej pozerám F1 na nove, ako na STV 3, kde sú komentáre o mnoho horšie. Nakoľko nemám problém s jazykom, obvykle sledujem radšej maďarskú RTL (komentátori sú súčasný, resp. bývalí automobilový pretekári), nemeckú radšej nie, lebo tam sú ukecaní… a častyo robia hlavne reklamu sponzorom.
  Nevytýkal by som Ani Rychtrovi ani Turekovi keď prehliadnu nejakú udalosť. Niečo iné je komentovať a iné kritizovať. Keď sa komantátor pomýli a neskôr to zistí, už nemôže odvolať, čo povedal. To by si mal každý, kto kritizuje uvedomiť. A chybami sa ČLOVEK učí, to nie je len slogan!!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *