Jak jsem se dostal k mobilu Sony Ericsson G700

Můj nový mobil je SE G700! V době kdy našim telefonům vládne iphone (opravdu nechápu) jsem si pořídil nový mobil. Že bych si chtěl pořídit vyloženě SE G700 to opravdu ne.
Jelikož jsem dříve býval paušální zákazník společnosti o2, měl jsem na paušál telefon za sníženou cenu. Ten jsem ovšem po krátké době vyreklamoval a dostal nabídku na SE K800i. Nemusel jsem nic doplácet a tak jsem neváhal a SE K800i jsem měl doma.
Abych řekl pravdu tak jsem se nesetkal s lepším telefonem než bylo “Káčko”
Důvodů bylo několik: Baterie vydržela přes týden a to s 15minutama volání denně, několika smskama, se zaplým bluetooth a s každodenním focením! S žadným telefonem, který mi prošel rukama jsem se nesetkal s tak skvělou výdrží baterie. To není ale jediný “plus” K800i. Několikrát mi spadl a bez sebevětších následků všechno přežil. Bohužel při jednom velkém pádu se poškodila krytka čočky fotoaparátu a poté se samovolně pohybovala. Telefon jsem měl přes rok a po 4 jiné závadě mi o2 nabídlo výměnu aparátu. Samozřejmě jsem byl pro a teď padlo na řadu jaký jiný mobil si vybrat.

Paní v prodejně přinesla papír, kde byl seznam telefonů, za který si můžu mobil bezplatně vyměnit. Dělal jsem si zálusk na SE C902, ovšem po prvním přečtení jsem viděl, že C902 je v jiné kategorii.
Jelikož jsem neměl v plánu doplácet ani vracet peníze musel jsem si ze seznamu vybrat. O žádném mobilu co mi nabízeli jsem neměl představu co to všechno umí, tak jsem si vybíral hlavně podle vzhledu a pár předešlých informací.
Vyškrtal jsem všechny mobily kromě dvouch vyvolených – Nokii E51 a Sony Ericssonu G700.
Jelikož jsem odpůrce nokií (snad kromě n95) tak jsem se přikláněl k “Soníkovi”. Pro nokii byl hlavní plus wifina, kterou bych na 100% využil. Ovšem po designový stránce se nedá G700 s nokií srovnat. Tak jsem se ani moc nerozmýšlel a odcházel s prodejny s novým Soníkem a doufal, že budu spokojený jako s K800i!
Až večer jsem se dostal k rozbalení a konečně viděl ten krásně jasný displej.
Největší překvapení na mě však teprve čekalo. Mobil jsem začal nastavovat a omylem se dotkl displeje a on na dotek reagoval.
Co jsem nezjistil! Mobil má dotykový displej! To jsem opravdu nečekal a pomalu se oklepával ze šoku.

Nyní už jsem si na G700 po 2dnech používání zvykl a příště napíšu svoje první dojmy s používání.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *